МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

МЕГУ разом з The Grassroots Istitute (Canada) став Організатором-Партнером канадського проекту

Міжнародний економіко-гуманітраний університет імені академіка Степана Дем’янчука

разом з The Grassroots Istitute (Canada) став Організатором-Партнером  канадського проекту

https://www.grassrootsglobal.net/mer2020/organizing-partners/academician-stepan-demianchuk-international-university-of.html

 З метою розбудови потенціалу дослідників, студентів, практиків та науковців Інститут Грассрутс розробив та організувавта «Літню польову школу та практикум з гірських екосистем та управління ресурсами», яку заплановано організувати з 6 по 15 липня 2020 року в Українських Карпатах.

Ця програма проводитиметься для міжнародних учасників англійською мовою, висвітлюючи сучасні актуальні теми з таких широких напрямків: гірські екосистеми; прісноводні екосистеми; екологія лісів; екосистеми пасовищ; збереження біорізноманіття; управління дикою природою; екотуризм; інтерфейс Park-People; управління ресурсами; управління водороздільною лінією; стале землеробство та органічне землеробство; агробіорізноманіття; трансгумація та скотарство; тваринництво; гірська життєдіяльність; конвенції на основі гір; цілі сталого розвитку та гори; сучасні проблеми стійкості гір.

Детальні відомості про нашу програму можна знайти на сайті

https://www.grassrootsglobal.net/mer2020/

 Цілі та мета програми

Програма спрямована на оснащення дослідників, студентів, практиків та викладачів, які прагнуть дізнатися про гірські екосистеми та сталий розвиток, використовуючи практичні підходи, знання та навички, які необхідні для вирішення завдань сталого використання природних ресурсів у всьому світі. Ця міжнародна програма навчання проводитиметься в партнерстві різних організацій, орієнтованих на практику.

Право на участь

Програма розроблена спеціально для:

  • Молодих вчителів
  • Аспірантів
  • Дослідників
  • Студентів або випускників
  • Інших зацікавлених осіб

Потенційні учасники, які мають освіту з таких предметів, як екологія, екологічні дослідження, географія, антропологія, природоохоронна біологія, сільське господарство, лісове господарство, екологія людини, управління ресурсами, економіка, дика природа, наука про воду, туризм, тваринництво, культурологія та суміжні предмети можуть долучитися до програми.

Тривалість та розташування

6 - 15 липня 2020 р. Програму пропонується здійснити в Карпатах України (базується в Івано-Франківській області). Кінцевий термін подачі заявки див. на веб-сайті.

Порядок участі та як подати заявку

Всім зацікавленим заявникам пропонується уважно прочитати різноманітну інформацію, розміщену нами на веб-сайті www.grassrootsglobal.net.

На веб-сторінці "Порядок участі" https://www.grassrootsglobal.net/mer2020/participation-procedure.html детально пояснюються різні етапи.

Так само "Порядок подання заявок" також пояснюється на веб-сторінці https://www.grassrootsglobal.net/mer2020/application- rrocedure.html.

Під час подання заявки в Інтернеті заявнику потрібно сплатити 25 Канадських доларів за допомогою кредитної або дебетової картки.

Більше інформації

Міжнародно-проєктний відділ international@megu.edu.ua

YouTube