МЕГУ вітає з перемогою в чемпіонаті України з танцювального спорту Олеся Грицюка

Міжнародний економіко – гуманітарний університет ім. акад. С. Дем’янчука вітає  з перемогою в чемпіонаті України з танцювального спорту Олеся Грицюка , магістранта факультету Здоров’я, фізичної культури і спорту та його чарівну партнерку випускницю історико-філологічного факультету та факультету журналістики, Любов Дубровик!

Зичимо переможцям завжди йти до своєї мети, підкорюючи все нові та нові вершини, завжди жити в ритмі щастя і творити високе мистецтво танцю!