Методична майстерня стейкхолдерів для майбутніх філологів МЕГУ.

У   проведенні традиційних листопадових днів  на історико – філологічному факультеті  взяли  участь вчителі української мови та літератури   ЗОШ № 20  м . Рівного .

Під час зустрічі зі студентами вчитель української мови та літератури Попович С.С  провела майстер- клас , поділившись секретами використання інтернет -ресурсів на уроках української мови та літератури .   Як організувати « Перевернутий урок » , використавши звичайні презентації , коли доречніше переглянути екранізації твору , які саме сайти допоможуть у підготовці до ЗНО.  Відповіді на  ці питання шукали студенти  історико- філологічного факультету МЕГУ ім. академіка С. Дем’янчука під час проведення  майстер-класу у школі. .  А ще випробовували різні цікавинки , запальні фізкультхвилинки , вправи  « Так-Ні » , « Фотоапарат » , « Релакс » .Адже серед такої кількості інтернет -ресурсів  важко знайти необхідну та корисну інформацію.

Методичну майстерню для майбутніх філологів також представили інші вчителі української мови та літератури ЗОШ № 20.Цікавими та методично  наповненими  були виступи вчителів української мови та літератури Людмили Жуковської та Захара Сидорука – випускника історико – філологічного факультету .

На завершення  зустрічі декан факультету  Груба Т . Л  поділилась методичними порадами   щодо особливостей  використання електронного підручника на уроках української мови, проведення мовних  ігор , тестів для самоконтролю за допомогою електронних засобів навчання.