Mitacs Globalink Research Internship: програма для українських студентів у Канаді

Mitacs запрошує студентів 3 курсу університетів на науково-дослідне стажування в Канаді у 2021 році!

Програма Mitacs Globalink Research Internship – це міжнародна ініціатива для іноземних студентів з Австралії, Бразилії, Китаю, Франції, Німеччини, Гонконгу, Індії, Мексики, Тайваню, Тунісу, Великобританії, США та України для дослідницького стажування в Канаді.

З травня по вересень кожного року, учасники, що пройшли відбір, беруть участь в 12-тижневому дослідницькому стажуванні під керівництвом канадських викладачів університетів з різних наукових дисциплін: від інженерних, технічних і математичних до гуманітарних і соціальних наук.

Щоб подати заявку на участь в конкурсі вам потрібно:

Заповнити онлайн заявку www.bit.ly/MitacsUA

До онлай-заяви додати документи:

CV з описом ваших наукових інтересів

Рекомендаційний лист від наукового керівника з вашого університету
Виписка з оцінками англійською мовою

Кінцевий термін подачі заявок — середа, 23 вересня 2020 року

Ознайомитися з проєктами – www.bit.ly/2Yllw9l