МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

Міжнародна діяльність факультету

Міжнародна діяльність факультету журналістики

У рамках проекту співпраці з інститутом Гете в Німеччині «Школи: партнери майбутнього» (PASCH) шкільний проект працював на базі факультету журналістики Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем`янчука

Представники факультету журналістики Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем`янчука долучилися до міжнародного форуму «Конституційний процес в Україні: відкритий діалог з громадянами». Захід відбувся за ініціативи Національного Демократичного Інституту.

Доценту факультету журналістики, Олександру Харвату — українському фотографу, члену правління Національної Спілки фотохудожників України, заслуженому художнику Міжнародної Федерації фотомистецтва, за серію "Ренесансу образів" присвоєно найвище фотографічне звання MFIAP - Майстер FIAP.

Кандидат наук із соціальних комунікацій, доцент, Смусь Андрій, сценарист та режисер англомовних документальних фільмів для української діаспори в Огайо (США):  «Про діяльність міжнародної християнської місії «OM» в зоні ООС»,  «Вибраний із тисячки».

Заслужений журналіст України, доцент Мідріган Петро у 2009 році за фільм циклу «Європейський дім» отримав переміг у в номінації «Кращий ведучий» Міжнародного телерадіофестивалю для національних меншин «Мій рідний край», а в 2010 році інший фільм цього циклу виборов гран-прі І Міжнародного  фестивалю телерадіопрограм «Калиновий острів-Польща» (Польща.) В березні 2010 і червні 2013 років  працював членом жюрі VI Міжнародного фестивалю екологічних фільмів ім. братів Вагув (Польща).

У 2018 р. факультет виграв грант на реалізацію проекту ЕРАЗМУС+ КА 2. Координатор – Університет Бат Спа (Великобританія). Проект розпочав роботу 15.11.2018 р. Ознайомитись мождна за цим покликанням http://international.megu.edu.ua/uk/destin/

Проведені Міжнародні конференції в Університеті Бат Спа (Великобританія), в КНУ ім.Тараса Шевченка (Інститут журналістики) та в Університеті Ліннея (Швеція), Краківському університеті (Польща).

У 2019 р. кафедра у співпраці з Університетом прикладних наук імені Яноша Кодолані м.Секешфехервар (Угорщина),

Тбіліським державним університетом та за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини впроваджує проект “Журналістика в демократичному суспільстві” (“JourEG”). Його метою є видання навчального посібника про гібридну війну Росії в Україні.

Міжнародні семінари за участю закордонних спікерів:

  1. Антоніо Арагон Ренуціо фотожурналіст, фотограф, власник міжнародних нагород та визнань від POYLatam, LatinIPA, EPOTY, PX3 Prix, La Grande Photo, IPOTY, Міжнародних фото-нагород Сієни, Міжнародного цифрового бієнале Фотожурналістика, PhotoVisa, LifePressPhoto, IPF, Chromatic Photo Awards, РЕВЕЛА, GEA Photowords («Творче мислення та самобутність особи фотографа», 2020).
  2. «Основи створення газетно-журнального контенту» (з журналісткою «SPIEGEL» Ренатою Німтц-Кьостер, 2015).

Міжнародні Стажування:

Інститут журналістики КНУ ім. Т. Шевченка, Академія з прав людини за програмою ПР ООН та Міністерства закордонних справ Данії (Мітчук О. А., 2017-2018 рр.),

Краківська Академія імені Анджея Фрича Моджевського (Польща) – Мітчук О. А., Мідріган П. П. 2018 р.

Університет імені Яноша Кодолані (Угорщина)  – Золяк В. В., Мазаний В. С., 2019 р.).

Університет Бат Спа (Великобританія) – Мітчук О. А. 2019 р.

Краківський університет (Польща) – Мітчук О. А., Смусь А. Г. 2019 р.

Університеті Ліннея (Швеція) – Мітчук О. А., Смусь А. Г., 2019 р.

YouTube