Міжнародна науково-практична інтернет-конференція відбулася у МЕГУ

6 грудня 2019 року на базі кафедри менеджменту ПВНЗ «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука» проводилось секційне засідання Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Актуальні проблеми управління соціально-економічними системами» (м. Рівне, МЕГУ, 2 корпус, ауд. 2610). Організатором конференції є кафедра економіки факультету бізнесу Луцького національного технічного університету та її завідувач д.е.н., професор Шубалий Олександр Михайлович.

В ході проведення секційного засідання до учасників конференції з вітальним словом звернулись проректор з наукової роботи ПВНЗ «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука», д.е.н., професор Борейко Володимир Іванович та завідувач кафедри менеджменту д.е.н., професор Гончаров Юрій Вікторович.

В ході секційного засідання було заслухано доповіді науково-педагогічних працівників та студентів економічного факультету МЕГУ:

1. Доповідь Демидюка С.М. на тему: «Теоретичні аспекти державного регулювання підприємницької діяльності».

2. Доповідь Далюк Н.Я. на тему: «Управління процесом децентралізації Рівненщини».

3. Доповідь Дем’янчук І.А. на тему: «Податкове адміністрування, як важлива складова формування та розвитку економіки в Україні».

4. Доповідь Коваль В.В. на тему: «Основи бізнесу у сфері фізично оздоровчої роботи».

3. Доповідь Козак С.В. на тему: «Управління національним господарством та інновації в соціально-економічному розвитку регіонів».

8. Доповідь Ліщук Н.В. на тему: «Сучасні концептуальні підходи та методологічні засади до державного управління водними ресурсами».

9. Доповідь Никончук В.М. на тему: «Інтелектуальний потенціал в інноваційному розвитку країни».

10. Доповідь Колесніченко А. В. на тему: «Систематизація функціональних повноваження Міністерства фінансів України».

11. Доповідь Патаєвич Л.В. на тему: «Проблеми лідерства в управлінні персоналом».

Колектив кафедри менеджменту ПВНЗ «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука» висловлює подяку д.е.н., професору Шубалому Олександру Михайловичу та колективу кафедри економіки Луцького національного технічного університету за організацію цього важливого наукового заходу та надіється на подальшу плідну співпрацю.