Міжнародне онлайн-стажування для педагогічних і науково-педагогічних працівників ВНЗ України

«Інноваційні освітні технології: європейський досвід та  його нормативно-правове впровадження у підготовку фахівців з економіки, туризму, готельно-ресторанної справи та державного управління»

Вища школа туризму і екології в Сухій Бескидській, м. Суха-Бескидська, Польща

Вища школа туризму і екології в Сухій Бескидській (Польща) запрошує до участі в черговій програмі стажування для педагогічних і науково-педагогічних працівників ВНЗ України  I - IV рівнів акредитації, метою якого є ознайомлення із європейськими інноваційним підходами до надання освітніх послуг, новітніми унікальними методиками у викладацькій діяльності, основними тенденціями розвитку економіки, туризму, готельно-ресторанної справи та державного управління у Європейському Союзі, зокрема Польщі.

Програма стажування передбачає:

• надання нових теоретичних і практичних знань;
  • обмін корисною інформацією зі зарубіжними колегами;
  • отримання нових наукових зв’язків.

Після завершення стажування видається СЕРТИФІКАТ: про проходження міжнародного стажування на базі Вищої школи туризму і екології в Сухій Бескидській (180 годин аудиторної та індивідуальної роботи) (зразок додається).

Сертифікат про проходження науково-педагогічного стажування є документом, який підтверджує проходження стажування у науковій установі в країні, яка входить до Європейського Союзу, на здобуття звання доцента, професора і старшого дослідника відповідно до п. 2.1, 2.2, 2.3, 2.5, 2.7 Порядку присвоєння вчених звань науковим і науково-педагогічним працівникам, а також враховується під час ліцензування та акредитації освітніх послуг.

Організаційний внесок учасника: еквівалент 150 ЄВРО (за курсом НБУ на дату оплати). У ціну включено проведення онлайн-навчання, переклад матеріалів та вебінарів на українську мову, сертифікат від Вищої школи туризму і екології в Сухій Бескидській про проходження міжнародного стажування. Додатково забезпечуємо: консультації та підтримку тренерів,  можливість встановлення  науково-дослідних контактів, можливість публікації в науковому збірнику.

Оплата організаційного внеску здійснюється після реєстрації учасника стажування.

Дати проведення стажування: 27  серпня – 25 вересня  2020 року

( можливі інші терміни за погодженням)

Програма стажування

Назва предмету

Кількість годин

Кількість балів ECTS

1.

Аудит та консалтинг у сферах туризму, економіки та державного управління

2.

Тренди в туризмі та готельному господарстві

3.

Політика в сфері туризму

15

0,5

4.

Господарче законодавство в ЄС та Польщі

15

0,5

5.

Інтернаціоналізація та отримання грантів

6.

Сучасні технології в проведенні навчань

60

2

Сума годин: 180

Сума ECTS:

6

Стажування відбуватиметься за допомогою сучасних інформаційно-комунікаційних технологій. При потребі можливий переклад матеріалів та онлайн конференцій на українську мову. Тематика програми стажування при потребі може бути адаптована та модифікована для потреб конкретного учасника стажування.

Дедлайн  реєстрації:  25 серпня 2020 року.

Контактна особа:

Ігор Каспрук

Тел.: +380 50 370 31 03

e-mail: igor@dialog.lviv.ua

Онлайн-стажування для педагогічних і науково-педагогічних працівників ВНЗ України

АНКЕТА ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ:

(обов’язково заповнити усі поля анкети)

Ім'я: __________________________________________________________________

Прізвище: ______________________________________________________________

Ім'я (англійською мовою (транслітерація): ___________________________________

Прізвище (англійською мовою (транслітерація): _______________________________

Науковий ступінь, вчене звання (у разі наявності): ____________________________