Міжнародні мовні іспити ECL та ESOL в умовах карантину

У Міжнародному економіко-гуманітарному університеті імені академіка Степана Дем’янчука успішно проходять онлайн сесії міжнародних іспитів ECL та ESOL в умовах карантину. Кандидати отримують сертифікати на підтвердження рівня володіння англійською мовою В2. Сертифікати мовних іспитів підтверджують рівень володіння англійською мовою (В2) для:

-вступу в європейські університети, коледжі та школи;

-присвоєння вчених звань науковим та науково-педагогічним працівникам;

-працевлаштування в Україні та за кордоном.

Сертифікати ECL та ESOL є безстроковими, що є суттєвою перевагою. З актуальними датами складання іспитів можна ознайомитися на нашому сайті: https://www.megu.edu.ua/uk/mizhnarodni-movni-testi/