Міжнародні відгуки на наукову розробку МЕГУ і його партнерів.

Однією із найбільш важливих наукових розробок факультету кібернетики МЕГУ є «Некласична теорія похибок вимірів» (НТПВ). Цією розробкою зацікавились наші партнери з НУ «Львівська політехніка». Професор цього університету П. Д. Двуліт і професор МЕГУ Й. В. Джунь підготували сумісну статтю на англійській мові на тему: «Діагностика високоточних балістичних вимірів гравітаційного прискорення методами неокласичної теорії похибок». Стаття була надрукована в українському журналі «Геодинаміка» рівень (Web-Science). За період з 06.08.2020-10.04.2021 рр., на цю статтю надійшло 18 схвальних відгуків. Доцільно навести деякі із відгуків оскільки вони цікаві за змістом і по своїй емоційності.

1. Лист від редакції журналу: «EarthSciences» 26.02.21р. від Peters Kyle: «Ваша стаття визвала у нас глибоке натхнення».
  2. Лист від «GiuseppeIoppolo» 30.03.21р. «Ми ознайомились з вашою дорогоцінною статтею, тема якої нас дуже вразила».
  3. Лист від «FoxLeilani» 06.03.21р. «Стаття нас глибоко вразила».
  4. Лист від «IndraAbeysekera» 13.01.21р. «Тема статті нас дуже захопила».
  5. Лист від «WalterEdwards» 04.02.21 р. «Захоплені вашою статтею».
  6. Лист від «MarkRosen»редактор «Journal of Chemistry» 28.12.20 р. «Тема статті викликала у нас дуже велике враження і т. д. інші схвальні листи».

Адресатами схвальних листів є вчені в основному США, Європи, Південної Кореї і Японії, що є свідченням високого професіоналізму наших партнерів і викладачів МЕГУ, які доносять до наших студентів відомості про найновіші досягнення в математиці зокрема в теорії ймовірностей.