МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

Міжнародний іспит ESOL в МЕГУ імені академіка Степана Дем’янчука

У Міжнародному економіко-гуманітарному університеті імені академіка Степана Дем’янчука  успішно проходить складання міжнародного іспиту ESOL. Перші учасники тестування вже отримали сертифікати на підтвердження рівня володіння англійською мовою В2 і приєдналися до глобальної спільноти PeopleCert.

ESOL – незалежна сертифікація найвищих мовних стандартів (рівні від А1 до С2), визнана державними та приватними освітніми організаціями у всьому світі.  Іспит розроблений однією з провідних екзаменаційних рад Великої Британії  LanguageCert , яка регулюється Ofqual, департаментом міністерства з питань акредитації, стандартизації та якості мовних іспитів в Англії та Північній Ірландії.  Екзаменаційні роботи перевіряються зовнішніми експертами у Великій Британії.

Переваги іспиту ESOL:

  • гнучкі дати іспиту – можна вибрати зручну дату складання кожного місяця;
  • сертифікат ESOL має безстроковий термін дії.