МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

Молодіжну міську раду на Міжнародному бізнес-форумі представляла студентка МЕГУ

До Міжнародного бізнес-форуму «Велике Рівне. Енергоефективність – 2019» долучилася студентка 4-го курсу економічного факультету Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем`янчука Анастасія Пилипака. Впродовж двох днів вона представляла на заході Молодіжну міську раду.

Нагадаємо, що проведення такого заходу у нашому місті було ініційовано Рівненською міською радою, Рівненською обласною адміністрацією, Національним університетом водного господарства та природокористування та Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC, World Bank Group).

Бізнес-форум вже став традиційним, оскільки вже четвертий рік поспіль збирає багато зацікавлених осіб та започатковує цікаві проекти співпраці.

YouTube