Молодіжну міську раду на Міжнародному бізнес-форумі представляла студентка МЕГУ

До Міжнародного бізнес-форуму «Велике Рівне. Енергоефективність – 2019» долучилася студентка 4-го курсу економічного факультету Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем`янчука Анастасія Пилипака. Впродовж двох днів вона представляла на заході Молодіжну міську раду.

Нагадаємо, що проведення такого заходу у нашому місті було ініційовано Рівненською міською радою, Рівненською обласною адміністрацією, Національним університетом водного господарства та природокористування та Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC, World Bank Group).

Бізнес-форум вже став традиційним, оскільки вже четвертий рік поспіль збирає багато зацікавлених осіб та започатковує цікаві проекти співпраці.