МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

Молодіжну раду ОДА в Рівненській області очолив студент з МЕГУ

Студент магістратури економічного факультету Міжнародного економіко-гуманітарного університету Максим Волович очолив Молодіжну раду при Рівненській обласній державній адміністрації. Його було обрано рішенням загального складу ради у кількості тринадцяти чоловік.

Згідно постанови про заснування, Молодіжна рада при Рівненській ОДА функціонує у форматі консультативно-дорадчого органу та має повноваження до винесення своїх рішень на розгляд обласної ради. Основним завданням новоствореної структури буде залучення молоді міста та області до створення та реалізації проектів, реорганізації управлінських структур області та участі у житті громад.

Вітаємо Максима Воловича із почесною посадою та бажаємо наснаги на плідну роботу!

YouTube