МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

Ми духовно споріднені з Тарасом Шевченком

Викладачі та студенти історико-філологічного факультету МЕГУ імені акад. С. Дем’янчука взяли участь у заходах з нагоди 206-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка.

У вівторок, 10 березня 2020 р., доцент кафедри  української мови та літератури Миронюк Валентина Михайлівна разом із студентами провела конкурс есе «Ми духовно споріднені з Тарасом Шевченком». Валентина Михайлівна зазначила, що постать Тараса Шевченка має незбагненну силу, яка загартовує українців у випробуваннях, допомагає вистояти у складних процесах націєтворення.

Доцент Овдійчук Лілія Миколаївна наголосила на вічній актуальності поезії Кобзаря, яка навчала його сучасників  і продовжує навчати  сьогодні.

Учасників конкурсу привітала декан історико-філологічного факультету, доктор педагогічних наук  Груба Таміла Леонідівна. Переможцями стали студенти I-IIкурсів: Рябущиць Наталія (І місце), Позняк Ілона (ІІ місце), Левчук Ліза (ІІІ місце), Кукла Анастасія (ІІІ місце). Вони отримали подарунки.