На факультеті кібернетики МЕГУ відбулася відкрита лекція

На факультеті кібернетики 09 червня 2021р. відбулася відкрита лекція на тему: «Застосування Firewall Iptables у OS Linux для захисту комп’ютерних мереж» для студентів третього курсу спеціальностей: 121 Інженерія програмного забезпечення, 122 Комп’ютерні науки, 014 Середня освіта (Інформатика). Лекцію проводив кандидат педагогічних наук, доцент кафедри математичного моделювання Лотюк Юрій Георгійович.

На лекції розглядалися питання з методів фільтрації трафіку у кампусних комп’ютерних мережах, захист внутрішніх мереж від кіберзагроз та встановлення прав доступу до зовнішніх ресурсів для користувачів внутрішніх локальних комп’ютерних мереж.

Знання з курсу «Адміністрування комп’ютерних мереж» використовуються студентами факультету кібернетики під час проходження виробничої практики в ІТ-компаніях.