МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

На історико-філологічному факультеті провели літературні читання «Memory, Time and Elithabeth Carter»

На історико-філологічному факультеті за участі доцента кафедри романо-германської філології Гришкової Надії Василівни, викладача німецької мови Тарасюк Тетяни Вікторівни студентів 4 курсу та магістрів проведено літературні читання «Memory, Time and Elizabeth Carter».
Студенти мали змогу відчути художній шарм поезії Елізабет Картер, познайомитися з особливостями англійської мови XIX століття та спробували себе у ролі митців, коли інтерпретували вірші сучасною англійською, німецькою та українською мовами.
Майбутні філологи та філологині поділилися своїми враженнями та емоціями, які справили на них прочитані твори, адже творчість Елізабет Картер – це філософське джерело, це річище романтики.
YouTube