На історико-філологічному факультеті провели літературні читання «Memory, Time and Elithabeth Carter»

На історико-філологічному факультеті за участі доцента кафедри романо-германської філології Гришкової Надії Василівни, викладача німецької мови Тарасюк Тетяни Вікторівни студентів 4 курсу та магістрів проведено літературні читання «Memory, Time and Elizabeth Carter».
Студенти мали змогу відчути художній шарм поезії Елізабет Картер, познайомитися з особливостями англійської мови XIX століття та спробували себе у ролі митців, коли інтерпретували вірші сучасною англійською, німецькою та українською мовами.
Майбутні філологи та філологині поділилися своїми враженнями та емоціями, які справили на них прочитані твори, адже творчість Елізабет Картер – це філософське джерело, це річище романтики.