На юридичному факультеті МЕГУ проведено міжнародну науково-практичну конференцію

16-17 жовтня в рамках поофедення тижня юридичного факультету на юридичному факультеті МЕГУ проведено міжнародну науково-практичну конференцію «Актуальні проблеми науки та практики в ХХІ столітті».

У роботі конференції взяло участь понад 120 учасників, з яких 60% доктори юридичних наук з України, Білорусії, Грузії та Польщі. Учасники конференції обговорили актуальні проблемні юридичні питання, обмінялись думками щодо необхідності удосконалення законодавства..