На юридичному факультеті проведено чемпіонат зі стрільби з вогнепальної зброї

на базі спортивного стрілецького клубу «Сікурс» проведено чемпіонат юридичного факультету зі стрільби з вогнепальної зброї.

Понад 20 учасників, які попередньо пройшли практичні заняття з вивчення матеріальної частини зброї, безпечного поводження з нею, змагались між собою у стрільбі з вогнепальної зброї.

Усі учасники змагань показали високі результати у стрільбі по мішенням на відстані 10 та 25 метрів.

Водночас переможцями змагань стали наступні учасники: 1 місце та золоту медаль виборола студентка 1 курсу Паньковець Юлія, срібло отримав студент 2 курсу Місюра Валентин, а бронзу здобула заступник декана юридичного факультету з виховної роботи Кухарук Тетяна.

Крім того, кубок «За волю до перемоги» за результатами одноголосного голосування отримала студентка 1 курсу Брик Аліна.

Нагороди переможцям вручив особисто декан юридичного факультету, а інші учасники змагань підтримали чемпіонів гучними оплесками.