На юридичному факультеті проведено виїздне практичне заняття з вивчення матеріальної частини вогнепальної зброї.

22.02.2021 студенти юридичного факультету МЕГУ здійснили виїзд до магазину «Арсенал» де спеціалістами їм було проведено заняття з вивчення матеріальної частини зброї, спеціальних засобів, правил поводження зі зброєю та її застосуванням.

Вказане практичне заняття проведено зі студентами напередодні чемпіонату юридичного факультету зі стрільби з вогнепальної зброї.

Студенти не лише на практиці ознайомились з матеріальною частиною зброї, а і особисто змогли розібрати та зібрати пістолети, автомати та гвинтівки різних моделей та калібрів.

Студенти та окремі викладачі, які за результатами практичного заняття успішно здали залік з вивчення матеріальної частини зброї, спеціальних засобів, правил поводження зі зброєю та її застосуванням отримали відповідні довідки.Крім того керівництво магазину «Арсенал» надало студентам та викладачам наукову та методичну літературу з питань поводження зі зброєю, її застосування, видів відповідальності за неправильне та незаконне застосування зброї .