МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

На юридичному факультеті МЕГУ відбулась відкрита лекція на тему «Адміністративна відповідальність як вид юридичної відповідальності»

Відповідно до плану навчально-методичної роботи для студентів та викладачів юридичного факультету Міжнародного економіко-гуманітарного університету ім. академіка С. Дем’янчука було проведено черговий цікавий захід – відкрита лекція на тему «Адміністративна відповідальність як вид юридичної відповідальності». Лекцію провела д.ю.н., доцент, професор кафедри кримінального права та правосуддя Є. В. Дуліба.

Родзинкою лекції став не лише змістовний та цікавий теоретичний матеріал за обраною темою, але й залучення лектором її багатого практичного досвіду набутого під час роботи органах національної фіскальної служби.

Присутні високо оцінили лекцію Є. В. Дуліби, зокрема високий викладацький та професійний рівень відзначили проректори МЕГУ – проф. Н. М. Мединська й проф. В. І. Борейко.

YouTube