МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

На конференції у Полтавському національному педагогічному університеті імені В. Г. Короленка – з раритетними книгами в подарунок

На запрошення організаторів наукової конференції “Зарубіжні письменники і Україна” доцент кафедри української мови та літератури Лілія Овдійчук виступила з доповіддю “Україна в життєвій і творчій долі Олександра Купріна та Єжи Єнджеєвича”.

Як автор післямов “Чаклунка з поліських лісів” та “Тандем подвижників, свідомих своєї місії” до раритетних видань, Лілія Миколаївна подарувала книгу “Олеся” О. Купріна українською мовою кафедрі світової літератури, яку очолює Ольги Ніколенко, доктор філологічних наук, директор Центру якості англійської мови та зарубіжної літератури. Біографічний роман “Українські ночі, або Родовід генія” Є. Єнджеєвича у перекладі з польської вручила ректору університету, доктору філологічних наук Степаненку М. І. з побажаннями майбутнім читачам: студентам, викладачам, – нових відкриттів на материку зарубіжного українства.

YouTube