МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

На міжнародному форумі працювали представники МЕГУ

Представники Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем`янчука долучилися до міжнародного форуму «Конституційний процес в Україні: відкритий діалог з громадянами». Захід відбувся за ініціативи Національного Демократичного Інституту.

Разом із ініціативною молоддю з Хмельниччини, Львівщини та Вінничини Конституцію, її роль в побудові правової держави та потенційні загрози, що несуть нові ініціативи змін до неї обговорювали студент другого курсу магістратури економічного факультету Максим Волович, студентка другого курсу факультету журналістики Юлія Савчук та кандидат економічних наук, доцент кафедри менеджменту Артур Романов.
Також учасники були задіяні у панельній дискусії з представниками політичних партій, народними депутатами та експертами по темі.