На педагогічному факультету МЕГУ проведено навчально-методичний семінар з використання Googl meet в освітній діяльності.

01.09.2020 р. на педагогічному факультеті для викладачів кафедр психології, педагогіки, початкової та дошкільної освіти,

за участю проректорки з навчально-методичної роботи та гуманітарної освіти проф. Яницької О.Ю. та

інженера-програміста центру дистанційного навчання Близнюка С.В.

було проведено навчально-методичний семінар з використання Googl meet в освітній діяльності. У ході семінару викладачі отримали чіткі інструкції з використання Googl meet у роботі із здобувачами вищої освіти.