На «Самчукові зустрічі» завітали декан факультету журналістики та доцент кафедри соціальних комунікацій

До літературних читань «Самчукові зустрічі», присвячених річниці від дня народження світоча української літературидолучилися декан факультету журналістики Ольга Мітчук та доцент кафедри соціальних комунікацій Віктор МазанийЗахід відбувся у музеї Уласа Самчука Дерманського НВК.

Розпочала захід Ольга Мітчук вітальним словом до майбутніх студентів. Продовжили учні закладу, які читали уривки з творів Уласа Самчука. Віктор Мазаний презентував свою публіцистичну книгу «Кров репортера», за яку йому присуджено премію імені Уласа Самчука.

Як виявилось, він понад 20 років активно досліджує і популяризує творчість письменника. Пан Віктор ознайомив присутніх зі своєю публіцистичною статтею про невідомі факти із життя нашого земляка, яку надрукувала «Українська літературна газета», а також прокоментував листи Уласа Самчука 50-х – 60-х років минулого століття, які свідчать про його таємне кохання.

Особливо зацікавило присутніх старшокласників те, що творчість Уласа Самчука – його репортажі, інтерв′ю, рецензії, есе, опубліковані у газеті української діаспори США «Свобода», –  досліджують і студенти факультету журналістики МЕГУ під час вивчення курсу «Інформаційні   жанри».

У заключній частині «Самчукових читань» Ольга Андріївна Мітчук вручила подяки усім учням, які долучилися до участі у заході.