МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

Національна академія педагогічних наук України нагородила професора МЕГУ

Президентом Національної академії педагогічних наук України відмічаючи значний внесок у розвиток юридичної науки професора кафедри кримінального права і правосуддя, кандидата юридичних наук, доцента, член- кореспондента Академії адміністративно- правових наук України Боровика Андрія Володимировича нагороджено останнього медаллю «Григорій Сковорода».

Боровик А.В. є автором понад 180 публікацій, в тому числі 7 монографій 6 з яких англійською мовою, 5 з яких видано у країнах Європейського союзу, 9 навчальних підручників та посібників, 5 з яких рекомендовано МОН України. Боровик А.В. є співавтором науково- практичних коментарів до Кримінального, Кримінально- виконавчого, Кримінального процесуального кодексів України, законів України «Про прокуратуру», «Про запобігання корупції», «Про судоустрій і статус суддів» та багатьох інших. Вітаємо науковця з черговою нагородою..

YouTube