МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

Науковці проаналізували реформи судочинства

Правові висновки Верховного Суду в кримінальному судочинстві після реформи правосуддя підготували до публікації фахові спеціалісти з усієї держави. Від нашого університету до створення підручнику долучилися двое: Ігор Копотун, доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України, професор кафедри кримінального права і правосуддя Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем`янчука та Андрій Боровик, кандидат юридичних наук, доцент кафедри кримінального права і правосуддя Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем`янчука.

Вагома наукова праця може використовуватися для підготовки спеціалістів в університетах. Корисною вона буде й для працівників, які вже працюють у відповідній галузі.