Науково-методичний вебінар за участю випускників та стейкхолдера освітньої програми Середня освіта 014 «Мова і література (англійська)»

Проблеми та особливості викладання іноземної мови в умовах дистанційного та змішаного навчання обговорили на науково-методичному вебінарі, організованому кафедрами романо-германської філології та іноземних мов 19 листопада 2020р. в рамках листопадових днів історико-філологічного факультету.
Досвідом роботи в умовах карантину зі студентами  ОП Середня освіта 014 «Мова і література (англійська)» поділились: випускниця історико-філологічного факультету Наталія Лелюх, вчитель школи Helen Doron м.Рівне, яка надала практичні поради щодо навчання он-лайн різних вікових категорій учнів, продемонструвала можливості використання застосунку Quizlet, а також окреслила шляхи самовдосконалення під час вивчення англійської мови;  стейкхолдер освітньої програми,
вчитель вищої категорії Рівненської ЗОШ №20 Олена Ліщинська презентувала особливості освітньої діяльності учнів з іноземної мови в НУШ та інтерактивні форми роботи на уроках англійської мови як засіб формування ключових компетентностей особистості; Ірина Павлуш, провідний бібліотекар РОУНБ (відділ «Window on America»),
висвітлила труднощі та переваги дистанційного навчання під час карантину, надала методичні поради для майбутніх учителів іноземної мови щодо організації он-лайн навчання.