Науково-практичний коментар вийшов у співавторстві із науковцем МЕГУ

Науково-практичний коментар до Законів України «Про оплату праці», «Про охорону праці», «Про відпустку» та «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)» вийшов під егідою Центру дослідження проблем адміністративної юстиції Київського регіонального центру Національної академії правових наук України.

До складу авторів увійшов кандидат юридичних наук, доцент кафедри кримінального права та правосуддя юридичного факультету Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука Андрій Боровик. Колектив авторів зазначає, що запропоновані положення охоплюють практично всі юридичні аспекти трудових відносин. Редакція має суттєве доповнення у вигляді актуальної судової практики та сучасних правових позицій Верховного Суду.

Видання стане у нагоді не тільки практикуючим юристам та студентам, але й пересічним громадянам.