Науковці юридичного факультету МЕГУ прийняли участь у коментуванні Митного кодексу України

Завідувач кафедри цивільно- правових дисциплін, кандидат юридичних наук, доцент Микулець Віталій Юрійович та професор кафедри кримінального права і правосуддя, кандидат юридичних наук, доцент Боровик Андрій Володимирович увійшли до авторського колективу науковців при коментуванні Митного кодексу України.

Даний коментований кодекс уже днями вийшов друком.

Коментар розрахований на працівників органів доходів і зборів, спеціалістів митної справи, юристів, працівників правоохоронних органів та студентів юристів.