Науковця МЕГУ нагороджено медаллю «За сприяння правоохоронним органам»

Спілка Генералів органів внутрішніх справ України 30.03.2020 відзначаючи наукові здобутки професора кафедри кримінального права і правосуддя, кандидата юридичних наук, доцента, член-кореспондента Академії економічних наук України Боровика Андрія Володимировича нагородили останнього медаллю «За сприяння правоохоронним органам».

Боровик Андрій є співавтором науково-практичних коментарів Кримінального, Кримінального процесуального кодексів України, Закону України «Про запобігання корупції» та ще понад 150 наукових публікацій в галузі кримінального, кримінально-виконавчого законодавства та боротьби з коорупцією.

Вітаємо науковця з черговою нагородою.