МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

Науковцями МЕГУ спільно з іншими представниками юридичної еліти підготовлено навчальний посібник

Науковцями МЕГУ спільно з іншими представниками юридичної еліти підготовлено навчальний посібник Запобігання злісній непокорі вимогам адміністрації установи виконання покарань, який рекомендований для навчання Міністерством освіти і науки України.

У навчальному посібнику, на підставі положень науки кримінального та кримінально-виконавчого права здійснено комплексний та системний розгляд питань запобігання злісній непокорі вимогам адміністрації установи виконання покарань.

Зазначене наукове видання рекомендоване для здобувачів вищої освіти, науково-педагогічних працівників, працівників правоохоронних органів, адвокатів, суддів, представників громадських правозахисних організацій, а також всіх тих, хто цікавиться питаннями запобігання злісній непокорі вимогам адміністрації установи виконання покарань.

 

YouTube