Навички створення власного бізнесу опанували студенти економічного факультету

Участь у тренінговій програмі з проблем створення власного бізнесу є складовою практичних занять з дисципліни «Економіка і фінанси підприємств» (викладач – доц. Коваль Л.А.) для студентів освітніх програм бакалаврського рівня «Менеджмент організацій» та «Державні фінанси і фінанси бізнесу». Здобувачі освіти отримали можливість сформулювати бізнес-ідею, зареєструвати «віртуальне» підприємство, знайти необхідні джерела фінансування, провести SWOT-аналіз підприємства, підібрати кваліфікований персонал, розрахувати прибуток та поріг рентабельності, обрати оптимальну систему оподаткування.

Найцікавішим, на думку учасників тренінгу, було завдання, щодо оптимального розподілу ресурсів задля отримання позитивного результату і розробки заходів з підвищення прибутковості бізнесу. Можливість проявити навички креативного та критичного мислення студенти отримали під час створення торгової марки і слогану «свого» підприємства.

На завершення тренінгу було проведено презентацію «створеного» бізнесу. Це викликало у слухачів різні емоції: і схвалення, і критику, і зацікавленість, що проявилося у великій кількості запитань та відповідей.

Аплодували усім доповідачам!