Положення щодо організації освітнього процесу

Положення про організацію освітнього процесу в ПВНЗ «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука»

Положення про центр забезпечення якості освіти ПВНЗ «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука»

Положення про систему внутрішнього забезпечення якості вищої освіти у ПВНЗ «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука»

Положення про формування затвердження та оновлення освітніх програм в ПВНЗ «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука»

Положення Про студентоцентроване навчання і викладання У ПВНЗ „Міжнародний гуманітарно-економічний університет імені академіка Степана Дем’янчука”

Положення Про організацію та проведення поточного і семестрового контролю результатів навчання

Положення про порядок відрахування, переривання навчання, поновлення і переведення осіб, які навчаються у Міжнародному економіко-гуманітарному університеті імені академіка Степана Дем’янчука, а також надання їм академічної відпустки

Положення щодо організації атестації здобувачів вищої освіти

Положення про організацію самостійної роботи студентів у ПВНЗ «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука»

ПОЛОЖЕННЯ щодо вільного вибору студентами навчальних дисциплін