Нова монографія присвячена підготовці магістрів з міжнародної інформації вийшла з-під пера науковця МЕГУ

Кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри менеджменту Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука Людмила Богуш.

Науковець теоретично обґрунтувала та розв’язала актуальне науково-прикладне завдання підготовки спеціалістів до стратегічного управління професійною карьєрою у галузі міжнародних відносин. Долучився до видачі наукової праці також і Андрій Боровик, кандидат юридичних наук, доцент кафедри кримінального права та правосуддя юридичного факультету МЕГУ.

Зауважимо, що монографія є актуальною для науковців, науково-педагогічних працівників, магістрів та студентів профільних напрямів підготовки.