Нова монографія професора МЕГУ побачила світ

Днями відоме європейське видавництво Baltija Publishing (Рига, Латвія) видало монографію професора кафедри кримінального права і правосуддя МЕГУ, кандидата юридичних наук, доцента Боровика Андрія Володимировича та колишнього проректора МЕГУ доктора юридичних наук, професора Колба Олександра Григоровича щодо розслідування злочинів в установах виконання покарання.

Монографія видана англійською мовою, що дозволить не лише вченим з України, а і юристам Європи та США оцінити правові погляди наших науковців.