Нове наукове видання, яке рокомендоване МОН України підготовлено у стінах МЕГУ

Кафедрою кримінального права і правосуддя МЕГУ спільно з професорами Донецького університету економіки та права, Національної академії внутрішніх справ, Національного університету «Львівська політехніка», Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, Чорноморського національного університету імені Петра Могили, суддів, працівників прокуратур Волинської, Рівненської та Київської областей підготовили та видали друком навчальний посібник: «Кримінально-виконавча діяльність прокуратури у сфері виконання покарань».

У навчальному посібнику розглянуто питання щодо змісту участі прокуратури у кримінально-виконавчій діяльності у контексті здійснюваного нею прокурорського нагляду у сфері виконання покарань та невикористаних на сьогодні потенційних можливостей, спрямованих на підвищення рівня та ефективності виконання та відбування покарань в Україні.