МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

Нове наукове видання підготовлено у стінах МЕГУ

Професор кафедри кримінального права і правосуддя, кандидат юридичних наук, доцент, член-кореспондент Академії економічних наук України Андрій Боровик знову здивував науковий світ новим юридичним виданням.


До роботи професором залучено студентів юридичного факультету, які допомагали систематизувати матеріал у зв’язку з його великим обсягом
Наукове видання присвячене дослідженню змісту кримінальної субкультури та її впливу на правопорядок у суспільстві та державі.


Змістове відображення субкультурної лексики у науковому джерелі дає можливість усім суб’єктам наукової та навчальної діяльності усвідомити її суспільно- небезпечні наслідки для несення в цілому, та для держави зокрема.


Практичне значення даного видання полягає у тому, що воно створює відповідні умови для удосконалення запобіжної діяльності, спрямованої на усунення, блокування, нейтралізацію причин та умов, як рецедивноі, так і в цілому злочинності в Україні.

YouTube