Нове наукове видання підготовлено у стінах МЕГУ

Професор кафедри кримінального права і правосуддя, кандидат юридичних наук, доцент, член-кореспондент Академії економічних наук України Андрій Боровик знову здивував науковий світ новим юридичним виданням.

До роботи професором залучено студентів юридичного факультету, які допомагали систематизувати матеріал у зв’язку з його великим обсягом
Наукове видання присвячене дослідженню змісту кримінальної субкультури та її впливу на правопорядок у суспільстві та державі.

Змістове відображення субкультурної лексики у науковому джерелі дає можливість усім суб’єктам наукової та навчальної діяльності усвідомити її суспільно- небезпечні наслідки для несення в цілому, та для держави зокрема.

Практичне значення даного видання полягає у тому, що воно створює відповідні умови для удосконалення запобіжної діяльності, спрямованої на усунення, блокування, нейтралізацію причин та умов, як рецедивноі, так і в цілому злочинності в Україні.