МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

Нове видання викладачів юридичного факультету МЕГУ

Вийшла у світ нова книга викладачів юридичного факультету Міжнародного економіко-гуманітарного університету ім. академіка С. Дем’янчука. Це перший академічний курс присвячений проблематиці кіберзлочинності в Україні. Авторами наукового видання «Кримінально-правова характеристика кіберзлочинів в Україні» є доктор юридичних наук, професор Ігор Копотун та кандидат юридичних наук, доцент Андрій Боровик.

В академічному курсі на основі сучасних наукових підходів до структури та змісту кримінологічних знань розглядається предмет, система й кваліфікація злочинів в сфері кіберзлочинності. У курсі сформульовано низку нових концептуальних положень, висновків і рекомендацій, що мають важливе теоретичне та практичне значення.

YouTube