Новий науково-практичний коментар законодавства щодо кримінального провадження та покарання вийшов у співавторстві професора МЕГУ

Професор кафедри кримінального права і правосуддя, кандидат юридичних наук, доцент Боровик Андрій Володимирович долучився до колективу авторів науково- практичного коментаря законів України «Про державну кримінально-виконавчу службу України», «Про попереднє ув’язнення», «Про соціальну адаптацію осіб, які відбувають чи відбували покарання у виді позбавлення волі на певний строк».

Вказане наукове видання вийшло за сприяння Міністерства юстиції України.

До коментованих законів вченими та науковцями- практиками додані інформаційно-правові матеріали у вигляді нормативних актів із згаданої тематики, в основному підзаконного характеру, а також зовсім небагато вітчизняної судової практики та солідна порція практики ЄСПЛ.