МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

Новий науково-практичний коментар законодавства щодо кримінального провадження та покарання вийшов у співавторстві професора МЕГУ

Професор кафедри кримінального права і правосуддя, кандидат юридичних наук, доцент Боровик Андрій Володимирович долучився до колективу авторів науково- практичного коментаря законів України «Про державну кримінально-виконавчу службу України», «Про попереднє ув’язнення», «Про соціальну адаптацію осіб, які відбувають чи відбували покарання у виді позбавлення волі на певний строк».

Вказане наукове видання вийшло за сприяння Міністерства юстиції України.

До коментованих законів вченими та науковцями- практиками додані інформаційно-правові матеріали у вигляді нормативних актів із згаданої тематики, в основному підзаконного характеру, а також зовсім небагато вітчизняної судової практики та солідна порція практики ЄСПЛ.