МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

Новий навчальний посібник підготовлено на юридичному факультеті МЕГУ

Професорами кафедри кримінально- правових та адміністративно- правових дисциплін МЕГУ кандидатом юридичних наук Боровиком Андрієм Володимировичем та докторами юридичних наук Дем’янчуком Віталієм Анатолієвичем і Копотуном Ігорем Миколайовичем спільно з професорами Волинського національного університету імені Лесі Українки, Національної академії внутрішніх справ, Донецького університету економіки та права, Національного університету «Львівська політехніка», Білоруського державного університету, суддями-науковцями Рівненського окружного адміністративного суду, Вінницького окружного адміністративного суду підготовлено навчальний посібник: «Адміністративно-правові засади здійснення суддівського самоврядування

Навчальний посібник рекомендований для навчання Міністерством освіти та науки України. 

У навчальному посібнику розглянуте питання щодо адміні стративно-правових засад здійснення суддівського самоврядування в Україні. Описано форми та методи діяльності органів суддів ського самоврядування, адміністративні процедури в їх діяльності, а також гарантії їх здійснення. Вивчено зарубіжний досвід органі зації та функціонування незалежних самоврядних органів право суддя та можливість його адаптації в національну правову систему.

YouTube