МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

Новий навчальний посібник підготовлено науковцями МЕГУ

Професори кафедри кримінального права і правосуддя Боровик Андрій Володимирович та Дем’янчук Віталій Анатолійович спільно з професорами Університету державної фіскальної служби, Донецького університету економіки та права, Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки підготували та випустили друком навчальний посібник: «Застосування в Україні заходів фізичного впливу, спеціальних засобів і зброї до засуджених, позбавлених волі: правові підстави, теорія і практика».

У навчальному посібнику з’ясовано зміст і сутність проблем теоретичного та практичного характеру, що виникають у процесі застосування в Україні до засуджених, позбавлених волі, заходів фізичної сили, спеціальних засобів і зброї, а також розроблено комплекс науково обґрунтованих пропозицій, спрямованих на удосконалення правового механізму з означеної тематики дослідження.

Дане видання рекомендовано Міністерством освіти і науки України як навчальний посібник для студентів вищих навчальних закладів.

YouTube