Новий навчальний посібник видав авторський колектив юридичного факультету

Авторський колектив з викладачів юридичного факультету Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука спільно з колегами з інших вишів видав новий навчальний посібник «Конституційні основи державного ладу Республіки Польща: історія і сучасність».

Матеріал викладений у навчальному посібнику присвячений Республіці Польща, історії та сучасності її державності. Розглянуто конституційно-правові принципи державного ладу Польщі, а також практику їх реалізації, що сукупно має визначальний характер для організації та діяльності польської держави та її основних інститутів. Наведено характеристику специфіки правого статусу органів державної влади Республіки Польща. Показано функціональні характеристики польської держави, сучасний зміст яких багато в чому відбувся під впливом інтеграційних процесів на Європейському континенті.

Над текстом навчального посібника працював авторський колектив у складі В. В. Думи, О. В. Ільківа, А. І. Левдера, А. В. Матвійчука, О. В. Матвійчук, В. Ю. Микульця, А. О. Осауленка.

Для науковців, викладачів, студентів та всіх, хто цікавиться історією та сучасністю польської державності.

Авторські примірники посібника передані до наукової бібліотеки Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука.