Новий навчальний посібник з економіки вийшов у співавторстві науковця МЕГУ

Кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри менеджменту Богуш Л.А. спільно з колегою з іншого вишу підготували навчальний посібник з економіки.

У навчальному посібнику висвітлено теоретичні основи сучасної економіки відповідно до досягнень економічної науки.

Проаналізовано принципи економічного життя суспільства. Розкрито закономірності розвитку суспільного виробництва, визначено найважливіші риси соціально-економічних систем, висвітлено зв’язок теоретичних знань та успішної економічної діяльності на практиці.