МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

Очільник Рівненської юстиції побувала на юридичному факультеті МЕГУ

З нагоди міжнародного Дня студента, який відзначають 17 листопада, на юридичний факультет Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка С. Дем’янчука завітала начальник Головного територіального управління юстиції у Рівненській області Оксана Сальчук. Вона очолила журі правового брейн-рингу, який для студентів факультету організували Рівненська юстиція, Координаційна рада молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Рівненській області та деканат юридичного факультету.

Перед початком гри Оксана Сальчук розповіла студентам про реформи Мін’юсту та як вони реалізуються на Рівненщині, проблеми, з якими доводиться зустрічатися органам юстиції. Розповіла очільник Рівненської юстиції і про напрямки діяльності юстиції та їхню специфіку.

Після вступної частини студенти-юристи розділилися на три команди і змагались у трьох раундах. За результатами гри перемогу здобула команда «Правознавці». Всі учасники отримали заохочувальні подарунки.

Крім того начальник Головного територіального управління юстиції у Рівненській області Оксана Сальчук зустрілась з ректором Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка С. Дем’янчука професором Анатолієм Дем’янчуком. Під час спілкування було досягнуто домовленості про нові спільні заходи як у стінах університету так і в межах Рівненської області.