МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

Ольга Яренчук завітала до МЕГУ

Переможниця номінації “Міс Інтернет” конкурсу краси для дівчат з інвалідністю Ольга Яренчук завітала до Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука.
Гостя розповіла про особливості організації конкурсу та свої враження від нього. Акцентувала увагу на деяких відбіркових етапах, що викликали у неї складнощі.
Також мова велася про хобі пані Ольги – бісероплетіння. В цій справі вона почувається впевнено, адже неодноразово продавала свої вироби за кордон. Перебуваючи із візитами за межами рідного міста також захопила декілька янголів з бісера, які при нагоді презентує як волонтер.
Нагадаємо, що Ольга Яренчук навчається на першому курсі факультету журналістики Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука.