Орден «Науковець року 2019» отримав професор МЕГУ

Йосип Джунь, завідувач випускової кафедри математичного моделювання факультету кібернетики Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем`янчука, доктор фізико-математичний наук, дійсний член Міжнародної педагогічної академії (Москва) і Європейської асоціації безпеки (Краків) отримав почесний орден «Науковець року 2019».

За вагомі здобутки та особистий внесок у розвиток науки України голова Української федерації вчених Національної академії наук України Володимир Семиноженко вручив знаному науковцю Почесну грамоту. Також Йосипа Володимировича внесли до переліку наукової еліти України.

Вітаємо професора із високою відзнакою та бажаємо нових визначних перемог!