ОРГАНІЗАЦІЯ НАВЧАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ В МЕГУ НА ПЕРІОД КАРАНТИНУ

На підставі Постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу СОVID-19», рішення Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Рівненської міської державної адміністрації «Про додаткові заходи запобігання поширенню нової коронавірусної інфекції СОVID-19)» та на виконання листа Міністерства освіти і науки України №1/9-154 від 11.03.2020р. наш університет з 12 березня до 3 квітня ввів обмежувальні заходи, щоб запобігти захворюванням, викликаних коронавірусом.

На період карантину в приміщеннях університету не будуть проводитись аудиторні заняття для студентів, а також буде призупинено проведення масових заходів. Тимчасово скасовано відрядження за кордон викладачів та студентів і прийом іноземців. Ці обмеження будуть діяти до окремого розпорядження ректора.

Відповідно до наказу ректора денна та заочна форми навчання в університеті для всіх здобувачів вищої освіти, переведено  на навчання з використання дистанційних технологій модульному середовищі moodle,

Центром дистанційного навчання розроблено детальну інструкцію для викладача і студента щодо створення кабінету викладача в Moodlе, авторизації, реєстрації, виконання завдань, проходження тестування і т. ін.

Детальну інструкцію від Центру дистанційного навчання  можна переглянути на You Tube за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=t3DvSepE85w&t=151s:

Слідкуйте за новинами та оголошеннями на сайті МЕГУ протягом всього терміну карантину.