МЕГУ – вибір сучасного абітурієнта! МЕГУ – твій найкращий вибір! МЕГУ – це більше ніж університет! МЕГУ – найкращі умови для навчання та розвитку! МЕГУ – розвиваємося для тебе! МЕГУ – це вибір лідерів! МЕГУ – твій шлях в майбутнє! МЕГУ – якість освіти, визнана країною і світом! МЕГУ: наші рейтинги – наші студенти! МЕГУ – освітній бренд, визнаний абітурієнтом!

Особливості організації систем управління обговорили на економічному факультеті МЕГУ

Практичний семінар на тему «Організація систем управління суб’єктів господарювання: проблеми та галузеві аспекти» відбувся на економічному факультеті Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем`янчука. До заходу долучилися студенти першого курсу магістратури заочної форми.

Голова кооперативу СВСК «Селянський ліс», випускник економічного факультету МЕГУ та в минулому викладач кафедри менеджменту Віктор Москвич та головний бухгалтер ТзОВ «Якість і будівництво», студентка магістратури економічного факультету МЕГУ Аліна Калісніченко розповідали про особливості прийняття управлінських рішень та впровадження їх в життя.

В процесі розмови присутні мали змогу задавати запитання та з рук практиків отримати відповіді.

YouTube