Пам’ять засновника МЕГУ вшанували традиційним волейбольним турніром

Всеукраїнський волейбольний турнір пам'яті засновника Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука доктора педагогічних наук, професора, академіка Степана Дем’янчука днями завершився у Рівному.

Цьогоріч, незважаючи на карантин, до змагань долучилися чотири команди: Регіна-1, Регіна-2, Галичанка та Волинь.
За результатами напружених волейбольних дуелей безсумнівним лідером стала наша команда Регіна-1.
Вітаємо із заслуженою перемогою!