Педагогічний досвід передавали студентам та магістрантам історико-філологічного факультету

11 листопада 2020 р. розпочала свою роботу Школа педагогічного досвіду. Випускниці історико-філологічного факультету Наталія Тиховська і Марина Токарчук, тепер вчителі української мови та літератури Дядьковицького та Кам’янського ліцеїв, розповіли студентам та магістрантам про сучасну школу та свої фахові досягнення.

Наталія Тиховська ще студенткою друкувалася в методичній пресі, зокрема у журналі «Українська література в загальноосвітній школі», на Всеукраїнській студентській олімпіаді отримала грамоту «За краще наукове дослідження з методики навчання літератури» (Херсон, 2008 р.). Вона поділилася досвідом формування завдань для самоосвіти учнів та розкрила секрети успішного засвоєння школярами  навчального матеріалу за допомогою системи гармонійно підібраних вправ. Марина Токарчук (як  і в студентські роки) успішно поєднує вчительську і журналістську  діяльність. Досвід роботи Марини Іванівни з обдарованими дітьми зацікавив учасників, адже її  учні – переможці різноманітних мовно-літературних конкурсів, активні учасники радіосторінок «Сонях», випуски яких слухають школярі, вчителі, батьки, односельці. Ці сторінки розміщені на YouTube каналі (учасники зустрічі отримали відповідні покликання).

Обидві випускниці переконані, що насамперед треба любити учнів і  свою роботу, тоді легко долати труднощі і фахово зростати.  Добрим словом згадували викладачів-наставників, які сприяли формуванню професійної компетентності.

Зустріч відбувалася онлайн, тому думками, враженнями й почуттями учасники ділилися у чаті, через мікрофон, камеру.