Перлину університету обрали в МЕГУ

Свято грації та краси “Перлина МЕГУ 2019” масштабно відгриміло в Міському будинку культури. Представниці усіх факультетів змагалися за корону найкрасивішої у п’яти тематичних виходах.
Між представленням учасниць гостей заходу розважали мистецькі колективи Центру естетичного виховання студентської молоді МЕГУ.
За рішенням суддів переможницею конкурсу стала Олександра Бондар, студентка 1-го курсу економічного факультету. Титул першої віце-міс отримала Іванна Наумчук, студентка 1-го курсу природничо-географічного факультету.
Місце другої віце-міс посіла Вікторія Бурма, студентка 4-го курсу факультету здоров’я, фізичної культури та спорту.
Дякуємо усім учасницям та вітаємо переможниць!!!

Фотоархів